Inovativní způsob vkládání obrázků díky využití umělé inteligence

Inovativní způsob vkládání obrázků díky využití umělé inteligence

 

Představujeme vám revoluční novinku, která zcela změní způsob tvorby vizuálního obsahu pro vaše kampaně. Naše nejnovější funkce využívá nejmodernější technologie umělé inteligence, aby vám umožnila rychle a snadno vytvářet jedinečné a profesionální obrázky na základě vašeho popisu. Připravte se na to, že vaše kreativní schopnosti dosáhnou nových výšin! 

 
Stačí takto jednodušše popsat obrázek, který chcete vytvořit:příklady generování

 


Proč byste měli využít tuto funkci?

 

  1. Úspora času a úsilí: S naší novou AI funkcí můžete naprosto intuitivně a na pár kliknutí generovat všelijaké obrázky.

     

  2. Neomezená kreativita: Experimenty s různými náměty, styly a motivy bez složitého procházení fotogalerií. Tato funkce vám umožní nekonečné objevování nových vizuálů a inspirací.

  3. Jedinečnost: Odlišení od konkurence díky originálním obrázkům navrženým pouze pro vaši cílovou skupinu.

     

 

 

 

Ukázka možného využití v newsletteru  →

 

 

Jak to vlastně funguje?

 

Naše nová funkce pracuje s modelem DALL-E 2 od společnosti OpenAI, která dokáže vytvořit originální, realistické či umělecké obrázky na základě vašeho textového zadání. Nebojte se kombinovat různé koncepty, atributy a styly. Z každého zadání se vždy vygenerují dva odpovídající obrázky. V případě, že nejste s výsledky úplně spokojení, obrázky lze vygenerovat znovu pomocí jednoho kliknutí. Máme pro vás dokonce historii všech vyhledaných obrázků, takže můžete snadno vyhledat ty nejlepší a smazat ty, které se vám nelíbí. To vše je součástí našeho editoru při tvorbě kampaně!

ZNÍ TO NEUVĚŘITELNĚ?

A víte o tom, že v naší appce najdete také funkci, která za vás pomocí umělé inteligence vymyslí předmět  emailu?

Zaregistrujte se zdarma

Pošlete až 5 000 e-mailů po dobu 30 dní zdarma.

Sign Up Free

Send up to 5 000 emails free for 30 days.