Použití hashtagů ve službě Emailkampane.cz

Hashtag je v současnosti mezi širokou veřejností velmi oblíbeným znakem, a to v naprosté většině případů kvůli jeho používání v rámci sociálních sítí. Využití tohoto znaku se ovšem nemusí omezovat pouze na sociální sítě, lze si tím například značně zjednodušit práci při vyhledávání.

Využití hashtagu v administraci

V roce 2019 jsme spustili novou verzi administrace. Vnesli jsme do ní mnoho vylepšených funkcí a jednou z nich je použití hashtagů. Podporujeme vyhledávání Skupin kontaktů, Kampaní a Šablon pomocí znaku #. Použití je velice jednoduché, stačí použít hashtag v názvu a při pozdějším vyhledávání si tak ušetřit čas a námahu.

Vedle klasického vyhledávacího pole je vpravo vždy k dispozici možnost Hledat podle hashtagů. Po kliknutím na tuto variantu se zobrazí již nabídka názvů obsahující #. Tento seznam je seřazen dle četnosti a stačí na ně pouze kliknout a hned proběhne filtrování. Hledané výrazy je možné také ručně napsat do vyhledávacího pole. Klidně jich lze použít i více, např. „#newsletter #leden #2020 #klienti-eshop“.

hashtags

Funguje zde také našeptávač, stačí napsat # a hned se zobrazí nabídka možných hashtagů. Pomocí # lze pojmenovat například skupinu kontaktů nebo i kampaň.

Tímto způsobem lze rychle a efektivně třídit názvy hlavně pokud máte mnoho uložených dat a skupin. Není proto od věci naučit se alespoň jeden způsob, jak na počítači napsat # pomocí k tomu určené kombinace kláves.

  1. Zcela nejjednodušším způsobem je využití klávesy pravého Alt (Alt GR) + X
  2. V anglické verzi klávesnice pomocí kombinace Shift + Š (3)
  3. Na zařízeních Mac s operačním systémem iOS – přidržením option (alt) a v alfanumerické části klávesnice klikněte na klávesu s číslicí 3, na které je současně vyobrazen i symbol #

Chcete vědět více?

Potřebujete více informací? Potřebujete pomoct s konkrétní kampaní nebo celým email marketingem? Obraťte se na nás a rádi s vámi probereme všechny možnosti. Máme mnohaleté zkušenosti s konkrétními oblastmi i celkovým pojetím. Kontaktujte nás!

Zaregistrujte se zdarma

Pošlete až 5 000 e-mailů po dobu 30 dní zdarma.

Sign Up Free

Send up to 5 000 emails free for 30 days.