Neomezené integrace přináší spolupráce s Integromatem

Integrace e-mailingových kampaní s nástroji třetích stran je vítanou inovací pro všechny klienty, kteří ocení neomezené možnosti pokročilého plánování a vyhodnocování úspěšnosti e-mailového marketingu, automatizované sdílení dat a bohatý reporting.

Emailkampane.cz, přední český poskytovatel e-mailového marketingu, zahájil v červnu úzkou spolupráci se známou automatizační platformou Integromat. Jejím hlavním benefitem, který zákazníci mohou již nyní aktivně využívat, je možnost propojit své e-mailingové kampaně, které si vytvářejí v rámci služby Emailkampane.cz, s nepřeberným množstvím aplikací a služeb třetích stran, včetně například CRM a ERP systémů, reportingových nástrojů, externích analýz a statistik, kancelářských balíků, sociálních sítí apod. Platí přitom jediné omezení, a to že zvolená aplikace nebo služba je podporována platformou Integromat.

Co to znamená pro zákazníky v praxi? Integrační možnosti jsou skutečně rozsáhlé a pokrývají na 400 různých populárních nástrojů, se kterými je již nyní možné službu Emailkampane.cz propojit. Jedná se například o 24 služeb od Googlu, 10 služeb od Zoho či 9 služeb od Microsoftu. Úplný výčet podporovaných aplikací naleznete na oficiálním webu platformy Integromat. V konečném důsledku tak můžete svůj e-mailový marketing obohatit o zcela nové funkcionality, které vám usnadní velké množství času a manuální práce.

„Naším cílem je nabídnout velmi širokou škálu integrací na různé systémy a spolupráce s Integromatem nás posouvá opět dále,“ říká Martin Viták, CIO služby Emailkampane.cz.

Detailní popis integrace služby Emailkampane.cz naleznete na této stránce.

O službě Emailkampane.cz

Emailkampane.cz jsou unikátní služba e-mail marketingu s vlastní inteligencí, automatizací a snadným ovládáním. Nabízí mnoho vzorových šablon, které se dají jednoduše upravit, formuláře, automatické kampaně, integraci a další skvělé funkce, díky kterým vytvoříte personalizovaný e-mail s dynamickým obsahem snadno a rychle.

O službě Integromat

Integromat automatizuje procesy, které děláte ručně. Propojuje aplikace, přenáší a transformuje data. To vše neustále 24 hodin denně, bez nutnosti Vašeho zásahu. Pouze nastavte, co má dělat a nechte ho pracovat za Vás.

Chcete vědět více?

Potřebujete více informací? Obraťte se na nás a rádi s Vámi probereme všechny možnosti. Kontaktujte nás!

Zaregistrujte se zdarma

Pošlete až 5 000 e-mailů po dobu 30 dní zdarma.

Sign Up Free

Send up to 5 000 emails free for 30 days.