Jak nastavit různé odesílatele v jedné e-mailové kampani

Potřebujete, aby prodejní newslettery chodily přímo obchodníkovi, který má daného klienta na starosti? Chcete zároveň zachovat možnost sledování souhrnných statistik pro celou kampaň? Tradiční přístupy často narazí na problém, kdy různí odesílatelé v rámci jedné kampaně mohou být označeni jako potenciální podvod, což může vést k zařazení e-mailů do spamu. S řešením od Emailkampane.cz to vyřešíte snadno a bezpečně.

Nabízíme možnosti nastavení speciální hlavičky e-mailu s dynamickou proměnnou pro personalizaci odpovědních adres bez rizika narušení doručení. Snadno nastavíte e-mailovou kampaň tak, že bude odesílána z jedné centrální e-mailové adresy, jako je info@vasefirma.cz, ale s možností nastavení různých e-mailových adres pro odpovědi na tento e-mail pro každého jednotlivého příjemce. Do hodnoty parametru „Reply-To“ nevyplníte pevnou e-mailovou adresu, ale adresu dynamickou z atributu kontaktu (např. emailovou adresu přiděleného obchodníka).

Tím zajistíte, že odpovědi od klientů budou zasílány přímo příslušnému obchodníkovi. Detailní postup nastavení atributů a zástupných znaků najdete v našem návodu zde, který vás provede celým procesem krok za krokem.

 

 

Jak na to?

Jednotný odesílatel

Ve 3. kroku tvorby kampaně vyplňte pole E-mail odesílatele jednou centrální adresou. Všechny e-maily se odešlou z této jedné e-mailové adresy, což zajistí hladký průchod spamovými filtry.

Centrální mailová adresa

Personalizace jména odesílatele

V tomto kroku můžete také využít zástupný znak v poli Jméno odesílatele (např. %jmeno-obchodnik%), což vám umožní zobrazit jméno konkrétního obchodníka jako odesílatele, i když je e-mail odeslán z jedné adresy.

jméno odesílatele

 

 

 

 

 

 

 

 

Personalizované hlavičky

Ve 4. kroku v sekci pokročilého nastavení kampaně přidáte do pole Reply-To adresa speciální zástupný znak (např. %email-obchodnik%). Tento znak bude v momentě odeslání kampaně automaticky nahrazen individuální e-mailovou adresou daného obchodníka.

reply to

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak vytvořit atributy pro zástupné znaky najdete v návodu zde.

Zaregistrujte se zdarma

Pošlete až 5 000 e-mailů po dobu 30 dní zdarma.

Sign Up Free

Send up to 5 000 emails free for 30 days.