Proč používat testovací rozesílku?

Testovací rozesílka je nástroj, který vám umožní odeslat testovací email na jednu nebo více emailových adres, ještě předtím, než odešlete celou kampaň. Tímto způsobem můžete zkontrolovat, jak váš email vypadá a jak funguje, než ho odešlete svým příjemcům.

1. Vytvoření emailové kampaně: Vytvořte svou emailovou kampaň jako obvykle. Poté, co jste spokojeni s výsledným návrhem, přejděte do 4. kroku našeho editoru a klikněte na záložku ‘‘Testovací rozesílka‘‘.

Plánovaná rozesílka

2. Zadání emailových adres a odeslání testovací rozesílky: Zde můžete zadat jednu nebo více emailových adres, na které chcete odeslat testovací email. Tyto adresy mohou být jakékoliv, nejsou omezeny na ty, které jsou ve vaší databázi příjemců. Po zadání emailových adres klikněte na tlačítko „Odeslat testovací email“. Váš testovací email bude odeslán na zadané adresy. Nyní můžete provést kontrolu designu a formátování vašeho emailu před jeho ostrým odesláním. Doporučujeme vždy otestovat email před odesláním, abyste se ujistili, že vše vypadá a funguje tak, jak má.

Test rozesílka

Je důležité si uvědomit, že se v testovacím emailu nenahrazují zástupné znaky a nefungují odkazy na online verzi a odhlášení emailu. To znamená, že jakékoli proměnné, které používáte ve svém emailu, jako jsou jména příjemců nebo jiné personalizované informace, nebudou v testovacím emailu nahrazeny konkrétními hodnotami.

Zaregistrujte se zdarma

Pošlete až 5 000 e-mailů po dobu 30 dní zdarma.

Sign Up Free

Send up to 5 000 emails free for 30 days.